Відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Економічні перспективи підприємництва»

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – Університет) відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Економічні перспективи підприємництва» (далі – Конференція). Конференція проводиться не вперше, але цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, вона пройшла в дистанційній формі. Захід організували кафедра економіки підприємства Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи.

Участь в Конференції взяли 135 учасників, відомі науковці, викладачі, представники бізнесу та студенти з України, Білорусі та Польщі, які підготували свої наукові повідомлення щодо різних аспектів розвитку підприємництва.

Основними напрямками роботи Конференції були наступні теми:

1. Теорія підприємництва та вектори її еволюції в умовах сучасних викликів.
  2. Держава і бізнес: цілі, моделі, засоби взаємодії.
  3. Діджиталізація і кіберзахист сучасного підприємницького простору: нові реалії в умовах пандемії.
  4. Правове регулювання підприємництва.
  5. Економічна безпека підприємницької діяльності.
  6. Малий, середній і великий бізнес: інституційні особливості становлення та розбудови.
  7. Маркетинг і логістика ефективного бізнесу.
  8. Фінанси підприємництва та виклики його фінансовізації.
  9. Туристична індустрія і готельний бізнес: резерви зростання.
  10.  Україна – територія можливостей для розвитку бізнесу: погляд молоді.

Щиро дякуємо за участь у Конференції та зичимо усім учасникам здоров’я та благополуччя!

Програма IV міжнародної науково-практичної конференції Економічні перспективи підприємництва 10.10.2020