Відбулося святкове шикування курсантів: дівчат вітали із святом весни

З нагоди Міжнародного жіночого дня курсанти та студенти Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції (ФПМ) Університету державної фіскальної служби України провели святкове шикування. Участь у заході взяли проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції – начальник ФПМ Василь Чмелюк та співробітники ФПМ.

Василь Чмелюк підкреслив, що на ФПМ навчаються найкрасивіші дівчата та привітав із наступаючим святом. «У переддень свята весни та краси хочу привітати дівчат із святом та побажати відчувати сильне чоловіче плече, підтримку колег-чоловіків і щоб у житті все складалося якнайкраще», – зазначив він та закликав присутніх передати матерям, бабусям та сестрам вітання від чоловічого колективу ФПМ.

Спеціально запрошеним гостем заходу та подарунком для дівчат став співак Олександр Галицький, який виконав декілька своїх пісень, що вже так полюбилися українцям.

Завершуючи святкове шикування, хлопці подарували дівчатам квіти!