Відбулася IV Міжнародна конференція «Фінансова політика: теоретичні та практичні аспекти юридичної науки»

Навчально-науковий інституту права (ННІ права) Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) провів IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансова політика: теоретичні та практичні аспекти юридичної науки», яка стала традиційною і щороку набирає все більшої масштабності. Участь у заході взяли перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи УДФСУ Олег Шевчук та директор ННІ права Василь Топчій, науково-педагогічні працівники, студенти, аспіранти та докторанти УДФСУ та Національної академії внутрішніх справ.

Також до заходу долучилися представники із європейських країн, а саме: Петьр Георгієв Хрістов – доктор наук, професор, ректор Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра (Болгарія); Даріуш Павліщи – доктор економічних наук, голова гміни Громадка Болеславецького повіту Нижнєсілезького воєводства (Польща); Януш Орловськи – к.ю.н., викладач кафедри фінансового права, Факультет права та адміністрації Університету Вармії та Мазури в Ольштині (Польща); Йозеф Зятько – доктор права, доктор юридичних наук, доктор філософії, професор, директор Східноєвропейського агенства розвитку, генерал поручик ГО ІКОКРИМ, президент асоціації Піротехніків (Словаччина); Марія П. Петрова – доктор з права, адвокат Варненської адвокатськоїколегії, доцент Варненського вільного  університету (Болгарія); Бісера Карановіч – доктор наук, доцент, заступник декана з академічної роботи та якості викладання бізнес-школи PAR (Хорватія); Ігор Копотун – д.ю.н., професор,  професор кафедри кримінального права та правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Дем’янчука, проректор з міжнародних зв’язків Академії ГУСПОЛ (Чеська Республіка), віце-президент Європейського інституту післядипломної освіти (Словацька республіка).

Зауважимо, що участь практичних працівників у роботі теоретичних конференцій є важливим інструментом для подальшої апробації резолюцій за результатами обговорень. Підкреслимо, що запропонована тематика форуму  викликала зацікавленість у представників вищих органів державної влади, які у своїх виступах представили власне бачення проблематики. Так, гостями конференції були: Олена Михайлова – заступник директора Департаменту міжнародних фінансових проектів Міністерства фінансів України; Данило Гетманцев – д.ю.н., професор, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики; Григорій Мамка – д.ю.н., заслужений юрист України, народний депутат України, заступник Голови комітету Верховної ради України з питань правоохоронної діяльності; Олексій Сухачов – д.ю.н.,  професор, заслужений юрист України, в.о. директора Державного бюро розслідувань; Артем Медведенко – заступник начальника Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань; Андрій Свінцицький – к.ю.н., заслужений юрист України, директор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

Висловлюємо вдячність усім учасникам міжнародної конференції та сподіваємося, що ювілейний захід пройде у режимі офлайн.