Зустріч з письменником, журналістом та фотохудожником Володимиром Коскіним

Зустріч з письменником, журналістом та фотохудожником Володимиром Коскіним

4 квітня  відбулась зустріч з письменником, журналістом та фотохудожником Володимиром Коскіним, членом Національної спілки письменників України, членом Національної спілки журналістів України.

Ведуча Марина Ігорівна Кочур познайомила присутніх з життям та творчістю письменника.

В атмосфері гумору автор презентував свою нову книгу «Хохми і шрами. Скарбничка пригод і містифікацій» (2018), розповів про історію організації Будинку письменників в Ірпені, як цей заклад став Меккою українських письменників.

Володимир Олексійович зазначив, що «Хохми і шрами…» – це феєрверк фактів, пригод, афоризмів, історій, доль. Це – сміх крізь сльози. Це читання для тих, хто любить трагікомедію, трилер, мелодраму. Це, по суті, не книжка, а Дім, в якому вирує неймовірне життя.

У програмі прозвучали жарти з цієї книги у виконанні автора,  співробітників Наукової бібліотеки: Альони Стрєлкової, Іванни Бузинник, Олександри Подшивалової та студентів – майбутніх журналістів, а саме: Юлії Скрипки, Всеволода Лисакова та Аліни Павловської гр. ЖБ-17-1. Яскравим доповненням до виступу письменника була його фотоекспозиціїя «Тринадцять миттєвостей чарівного світу природи». Творчу зустріч організували та провели співробітники Наукової бібліотеки: С.Я. Цимбалюк, М.І.Кочур, І.О.Бузинник, А.І. Стрєлкова, О.А.Подшивалова.

М.І.Кочур, І.О.Бузинник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *