В Університеті ДФС України відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

16 квітня на базі Університету державної фіскальної служби України відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

На захід з’їхалось близько 30-ти студентів з різних куточків України: Харкова, Одеси, Дніпра, Чернівців, Луцька тощо. На заході були присутні члени галузевої комісії, до якої ввійшли представники шести вищих навчальних закладів України.

Також на конкурс завітало керівництво Університету, а саме ректор Павло Володимирович Пашко, проректор з наукової роботи Петро Васильович Цимбал, директор навчально-наукового інституту права Василь Васильович Топчій.

«Для нашого навчального закладу це честь проводити захід такого рівня. Ми маємо надію, що всім конкурсантам в нас сподобається. Успіхів усім!», – побажав Василь Васильович Топчій.

Загалом було представлено 29 доповідей. Дискусія розвивалася навколо кожної, адже студенти брали активну участь в обговоренні проблемних питань кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права.

За результатами конкурсу комісією було обрано 10 призерів. Дипломи першого ступеня отримали Габрись Олександр Михайлович (Університет ДФС України) та Кучер Юлія Олександрівна (Національна академія внутрішніх справ); дипломи другого ступеня – Бондаренко Регіна Юріївна (Національний університет «Одеська юридична академія»), Кузьмін Андрій Ренатович (Національний авіаційний університет), Матвієнко Євгенія Ігорівна (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ); дипломи третього ступеня – Андрійко Вікторія Іванівна, Бабак Валентина Володимирівна (Державний університет інфраструктури та технологій), Жеброва Анастасія Олександрівна (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), Красовський Станіслав Олександрович (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича), Проценко Віталій Олександрович (Сумський державний університет), Філіпенко Валерія Русланівна (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).

Варто зазначити, що конкурс з цієї спеціальності на базі нашого навчального закладу організовується вперше. Відповідно до наказу МОН «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» наступні два роки поспіль його проводитимуть також в Університеті ДФС України.