Підведено підсумки ІІ етапу  Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Банківська справа»

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

18-20 квітня 2018 року в Університеті Державної фіскальної служби України кафедрою банківської справи та фінансового моніторингу ННІ фінансів, банківської справи успішно проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». В олімпіаді взяли участь 44 студенти з 24 вищих навчальних закладів України.

Олімпіада проходила у 3 тури:

І тур – комп’ютерне тестування;

ІІ тур – виконання письмових завдань (ситуаційні практичні завдання та проблемно-дискусійне питання)

ІІІ тур – бліц-турнір для призерів.

Учасників та переможців олімпіади привітали: ректор Університету державної фіскальної служби України, д.е.н., професор П. В. Пашко, директор ННІ фінансів, банківської справи, д.е.н., професор М. О. Кужелєв – Голова журі олімпіади та керівники провідних банківських установ України.

За результатами олімпіади перше місце посіла студентка ННІ фінансів, банківської справи Університету державної фіскальної служби України – Зелінська Вікторія Сергіївна і отримала диплом І ступеня. Друге місце розподілили студентки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – Нестринюк Галина Ярославівна та Сумського державного університету – Кошлата Ірина Миколаївна, які отримали дипломи ІІ ступеня. Третє місце посіли студент Тернопільського національного економічного університету – Григор’єв Максим Вячеславович та студентка Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця – Плюшкіна Анастасія Леонідівна, які отримали дипломи ІІІ ступеня.

Всі учасники та члени журі отримали сертифікати учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Учасники, що показали високі результати отримали дипломи, решта учасників були відзначені грамотами в різних номінаціях за оригінальні роботи та особисті професійні якості. Члени журі були нагороджені подяками за високий професіоналізм, плідну співпрацю та активну участь у проведенні  Олімпіади.

Вітаємо учасників та переможців Олімпіади

і бажаємо подальших успіхів!