Студенти НУДФСУ здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студенти Навчально-наукового інституту права Національного університету державної фіскальної служби України (далі – ННІ права НУДФСУ) Інна Вовкочин та Каріна Пудкалюк взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», який проходив на базі Запорізького національного університету.

Цього року на розгляд журі конкурсу надійшло 65 наукових робіт із 35 закладів вищої освіти України. За результатами конкурсу студентки ННІ права НУДФСУ здобули перемогу:

І місце – Інна Вовкочин із науковою роботою на тему «Правове регулювання видатків бюджету на національну оборону» (науковий керівник – д.ю.н., професор кафедри фінансового права Любов Касьяненко);

ІІ місце – Каріна Пудкалюк із науковою роботою на тему «Розвиток, сучасність та напрями вдосконалення правового регулювання державного боргу в України» (науковий керівник – к.ю.н., доцент кафедри фінансового права Михайло Мацелик).

Переможці отримали Дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів, а їхні наукові керівники – подяки за підготовку науковців.

Нагадаємо, що студенти НУДФСУ вже не вперше здобувають перемогу у цьому конкурсі.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів та нових наукових здобутків!

Довідково: Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт  проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів (курсантів), стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

У Конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра (далі – студенти) у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

Засновником Конкурсу є Міністерство освіти і науки України.