![В університеті відбувся день гостинності В університеті відбувся день гостинності](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/фото1-2.jpg)
В університеті відбувся день гостинності
11 квітня 2019 року відбувся день гостинності, який було організовано кафедрою цивільного права та процесу ННІ права. Майбутнім абітурієнтам було показано судове засідання, яке провели студенти 3 курсу ННІ права. В рамках заходу було також проведено екскурсію по Університету. Дякую доценту кафедри Обривкіній Оксані Миколаївні за чудову організацію заходу і студентам 3 курсу за фахове проведення судового засідання!