![НУДФСУ та Київський обласний центр зайнятості провели спільний «Ярмарок вакансій» НУДФСУ та Київський обласний центр зайнятості провели спільний «Ярмарок вакансій»](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/190426-1605-.jpg)
НУДФСУ та Київський обласний центр зайнятості провели спільний «Ярмарок вакансій»
У рамках співпраці між Національним університетом державної фіскальної служби України (далі – НУДФСУ) та Київським обласним центром зайнятості у НУДФСУ провели «Ярмарок вакансій».
Захід відбувся за сприяння Ірпінського міського центру зайнятості з метою належної обізнаності клієнтів служби зайнятості про НУДФСУ та про наявні вакансії в Ірпінському регіоні. Саме тому, до університету завітали представники роботодавців, які надали учасникам «Ярмарку вакансій» вичерпні відповіді на питання та всю необхідну інформацію.
Нагадаємо, що «Ярмарки вакансій» у НУДФСУ проходить не вперше, традиційно він проходить двічі на рік і це шанс для кожного відвідувача знайти стабільну роботу, а для роботодавців – підібрати фахівців.