НУДФСУ та Київський обласний центр зайнятості провели спільний «Ярмарок вакансій»

У рамках співпраці між Національним університетом державної фіскальної служби України (далі – НУДФСУ)  та Київським обласним центром зайнятості у НУДФСУ провели «Ярмарок вакансій».

Захід відбувся за сприяння Ірпінського міського центру зайнятості з метою належної обізнаності клієнтів служби зайнятості про НУДФСУ та про наявні вакансії в Ірпінському регіоні. Саме тому, до університету завітали представники роботодавців, які надали учасникам «Ярмарку вакансій» вичерпні відповіді на питання та всю необхідну інформацію.

Нагадаємо, що «Ярмарки вакансій» у НУДФСУ проходить не вперше, традиційно він проходить двічі на рік і це шанс для кожного відвідувача знайти стабільну роботу, а для роботодавців – підібрати фахівців.