Завідувач кафедри фінансів імені Л. Л. Тарангул презентувала популярні і затребувані на практиці магістерські програми.

16 вересня 2019 року завідувач кафедри фінансів імені Л. Л. Тарангул к.е.н., доцент М. Д. Бедринець презентувала здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 року навчання магістерські програми, зокрема «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу», «Фінансова аналітика», «Управління державними фінансами». Це найбільш популярні і затребувані на практиці магістерські програми. В процесі їх оволодіння здобувач вищої освіти отримує ґрунтовну фінансову освіту й основи професійних знань та вмінь у сфері фінансів. Майбутній фінансист має мати широкий набір здібностей у фінансовій діяльності, приймати нестандартні рішення, творчо підходити до вирішення складних завдань, що диктуються сучасним розвитком фінансової системи, теорії і практики управління.