Студенти-консультанти НПЛ «Юридична клініка» пройшли відбірковий письмовий раунд Всеукраїнських судових дебатів з адміністративного судочинства

МИ ПІДКОРЮЄМО НОВІ ВЕРШИНИ!

Адже наші студенти-консультанти НПЛ «Юридична клініка» ННІП УДФСУ із допомогою викладачів ЮК Кабанова В.І. та доцента кафедри фінансового права Шолкової Т.Б. пройшли відбірковий письмовий раунд Всеукраїнських судових дебатів з адміністративного судочинства і потрапили у вісімку кращих!  Ми у півфіналі! Тепер будемо плідно готуватися до усного раунду, який відбудеться 15-16 листопада 2019 року в Шостому апеляційному суді м. Києва. До суддівської колегії будуть входити професійні судді, практикуючі юристи та науковці.