Команда «Фортуна» вийшла у півфінал Всеукраїнських судових дебатів з адміністративного судочинства

Команда «Фортуна» у складі студентів-консультантів 4 курсу ННІ Права НПЛ «Юридична Клініка» Мороз Діани, Горової Софії, Бондаревої Анни, Яворської Оксани під керівництвом Шолкової Тетяни Борисівни к.ю.н., доцента кафедри фінансового права, Кабанова Володимира Івановича, викладача-консультанта НПЛ ЮК та Дяченка Сергія Вікторовича к.ю.н., доцента кафедри цивільного права та процесу перемогли у чверть фіналі та вийшли у півфінал, де поступились переможцям цих Всеукраїнських судових дебатів з адміністративного судочинства і зайняла почесне 4 місце серед 19 команд з усієї України.
Хоч шлях до півфіналу був складний та тернистий, а наші суперники були дуже сильні команди і продемонстрували дійсно високий рівень знань, ми все ж змогли зайняти достойне місце і отримати позитивні відгуки від судійського складу і запрошення на наступні дебати.