Під патронатом Першої леді Олени Зеленської в УДФСУ відбувся форум «Якісне харчування – здорова дитина»

В Університеті державної фіскальної служби України відбувся партнерський форум соціально-освітніх програм «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child», який проходив під патронатом Першої леді країни Олени Зеленської. Захід організували Київська обласна державна адміністрація та Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з метою реалізації державної політики щодо створення в закладах освіти безпечного для життя і здоров’я дитини середовища; запровадження регіональних соціально-освітніх трансформацій та нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти Київщини.

Участь у заході взяли представники Київської обласної державної адміністрації, інших центральних органів виконавчої влади; керівники місцевих органів управління освітою, закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти; представники міжнародних організацій; керівники підприємств-виробників і постачальників технологічного обладнання та продуктів харчування, а також суб’єкти господарювання, що надають послуги з харчування; представники громадських організацій та соціальних інституцій; адміністрація УДФСУ; учні та студенти закладів освіти.

Захід відбувався у різних локаціях УДФСУ, серед них виставково-презентаційні бенчмаркінг-платформи та інтерактивні діалогові платформи, під час яких учасники обговорювали актуальні питання організації якісного харчування в закладах освіти.  Останні відбувалися у відповідності до тем:

• Пріоритети державної політики щодо створення безпечного та здорового освітнього середовища;
  • Здорове та безпечне харчування дітей в освітньому просторі Київщини: регіональні соціально-освітні трансформації;
  • Моделі організації якісного харчування в новій українській школі;
  • Фідбек. Безпечне та здорове освітнє середовище: проєктуємо регіональну дорожню карту;
  • Заключний івент.

УДФСУ гордий приймати поважних гостей форуму і бути учасником обговорення актуальних питань щодо забезпечення безпечного та здорового освітнього середовища.

Більше фото можна знайти за посиланням https://drive.google.com/open?id=1iOhTdSCXH-G8j2japVNzZO5rx4Jxh-8k