![ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ! ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ!](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/ф_1_18.02.20.jpg)
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ!
18 лютого 2020 року на кафедрі фінансів імені Л.Л. Тарангул Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи Університету ДФС України відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінанси».
У олімпіаді взяли участь 21 здобувач вищої освіти. За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінанси» перемогу в олімпіаді здобули:
І місце – Корецька Ірина (група ФБі-16-2);
ІІ місце – Краснопольський Роман (група ФБ-16-1);
ІІІ місце – Угрюмова Катерина (ФБ-16-1).
Вітаємо та бажаємо успіхів й нових перемог!
Переможці візьмуть участь у ІІ етапі олімпіади, що відбудеться на базі Університету ДФС України.