![Другий Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт з економіки! Другий Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт з економіки!](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/апііва.jpg)
Другий Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт з економіки!
25 березня 2020 року у Комратському державному університеті (Республіка Молдова) відбувся Другий Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт з економіки у якому студентка кафедри міжнародної економіки Федорова Тетяна, під керівництвом завідувача кафедри Белінської Яніни Василівни зайняла почесне ІІ місце! Вітаємо Тетяну та бажаємо подальших успіхів та досягнень!