![Відбувся публічний захист курсових робіт студентів групи ММБз-18-1с у системі BigBlueButton Відбувся публічний захист курсових робіт студентів групи ММБз-18-1с у системі BigBlueButton](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/Захист-курсових_1.jpg)
Відбувся публічний захист курсових робіт студентів групи ММБз-18-1с у системі BigBlueButton
15 квітня 2020 р. об 11:00 почався відкритий захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Організація та методика митного контролю» для групи ММБз-18-1с. Захист проводився на базі програмного забезпечення BigBlueButton за участю членів комісії (доктор економічних наук, професор Гребельник О. П., кандидат економічних наук, доцент Микитенко Т. В., старший викладач Лепеха М. О.).