![У грудні 2016 року, в рамках декади кафедри митної справи, проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Сучасні тенденції розвитку митної справи в умовах євроінтеграції» У грудні 2016 року, в рамках декади кафедри митної справи, проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Сучасні тенденції розвитку митної справи в умовах євроінтеграції»](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/23.jpg)
У грудні 2016 року, в рамках декади кафедри митної справи, проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Сучасні тенденції розвитку митної справи в умовах євроінтеграції»
Засідання відкрив ректор Університету державної фіскальної служби України, доктор економічних наук, професор Пашко П.В., який наголосив, що інтеграція України до глобального та європейського політичного, економічного та правового простору – процес дуже складний і неоднозначний.