В УДФСУ відбулася панельна дискусія «Податкове консультування простою мовою»

В УДФСУ відбулася панельна дискусія «Податкове консультування простою мовою»

 14 травня 2020 року  о 13:00 в режимі он-лайн відбулася панельна дискусія «Податкове консультування простою мовою». Конференція  була проведена Кафедрою податкової політики  Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи.

            Запрошеними гостями були представники  компанії KPMG Іванна Порохнюк та Юрій Самусь, консультанти компанії. В дискусії  приймали участь викладачі кафедри та студенти.

            Обговорення  теми податкового консультування відбувалося в жвавому форматі. Всі учасники, а їх було біля 50 осіб, мали змогу задати питання, які їх цікавлять, гостям.

            Іванна Порохнюк та Юрій Самусь доступно розповіли про діяльність компанії KPMG, детально пояснили  техніку податкового консультування, якими навичками повинен володіти податковий консультант.  Також були обговорені наступні питання:

            – Що таке податкове консультування ?

            – Яку роль відіграє податковий консультант?

            – Що таке податковий меморандум ?

            – Про надання послуг в сфері корпоративних податків.

          Склад кафедри податкової політики на чолі з завідувачем кафедри Володимиром Осмятченком, щиро дякує нашим вчорашнім випускникам, а сьогодні штатним працівникам компанії KPMG, за участь в дискусії «Податкове консультування простою мовою» та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

            

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *