Кафедра податкової політики, на відмінно забезпечила проведення конкурсу “Податківець майбутнього”

20 травня 2020 року на платформі дистанційного навчання [Moodle] Університету державної фіскальної служби України відбувся фінал IV Всеукраїнського інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього».Неочікуваний карантин вніс зміни в плани та етапи проведення конкурсу, який прийшлося щвидко змінювати під on-line формат. Кафедра податкової політики ННІ ЕОМС спрацювала на відмінно, підготувавши тестові завдання для проведення першого та другого етапу конкурсу в режимі on-line. В першогму етапі конкурсу прийняло участь 72 учасника  з різних регіонів Україниу. У фінал конкурсу пройшло 11 школярів. За результатами виконаних завдань переможцями конкурсу стали: I місце – Бойко Ярослав Сергійович (Лубенська ЗОШ I-III ст. № 1, Полтавська обл.) та Тютюнник Анастасія Олександрівна (Прилуцький ліцей №6, Чернігівська обл.); II місце – Андрійчук Марина Іванівна (Білогірський ліцей імені І.О.Ткачука, Хмельницька обл.) та Невський Вадим Олександрович (Озерненська гімназія, Житомирська обл.); III місце – Ларіонова Марія Олексіївна (Коледж НФАУ, Харківська обл.).