Кафедра податкової політики УДФСУ видала монографію “Імплементація європейських цінностей та технологій оподаткування в Україні”

Кафедра податкової політики Університету державної фіскальної служби України випустила монографію “Імплементація європейських цінностей та технологій оподаткування в Україні”. Монографія містить дослідження комплексу актуальних тем, пов’язаних з імплементацією європейських цінностей та технологій оподаткування в Україні. У процесі виконання науково-дослідної теми розкрито соціально-перерозподільну функцію оподаткування; фіскально-адміністративні технології в Євросоюзі; напрями вирішення проблеми виведення прибутку в офшори; досвід імплементації європейських цінностей та інноваційних технологій оподаткування в Чеській Республіці. Розраховано на науковців і практиків податкової справи, викладачів навчальних дисциплін фінансово-податкового циклу, аспірантів, магістрантів і студентів, усіх кого цікавить функціонування та перспективи розвитку вітчизняної податкової системи.