Кафедра податкової політики приймала захисти звітів про проходження виробничої практики бакалаврату

1 червня 2020 року на кафедрі податкової політики Навчально- наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи відбувся захист Звітів про проходження виробничої практики в режимі он-лайн, за допомогою сервісу «MOODLE».  Студенти групи ОБА-16-1  по закінченню проходження практики  успішно захистили свої роботи та змогли поділитися враженнями від перебування, під час проходження практики, в теплій та дружній атмосфері всіх регіональних управлінь ДПС.

Комісія у складі завідувача кафедри Володимира Осмятченка, професора Ізмайлова Я.О., доцентів кафедри Тучак Т.В, Панури Ю.В., Кашпур Л. М. та Калити Т.А залишилась задоволеною рівнем підготовки студентів кафедри.