Навчально-науковий інститут гуманітарних наук Запрошує на навчання!

Пропонуємо вступити на такі спеціальності (за кошти фізичних, юридичних осіб):

035 «Філологія», освітня програма – Германські мови і літератури (переклад включно).

На І курс:

освітній ступінь бакалавр (на основі повної загальної середньої освіти, денна та заочна форми навчання) результати ЗНО: Українська мова та література, Іноземна мова та Географія чи Історія України (на вибір).

На І курс (за скороченим терміном навчання, 2 р. 10 міс.):

освітній ступінь бакалавр, заочна форма навчання (на основі здобутого попередньо освітньо-кваліфікаційного рівня або академічна довідка про виконання у повному обсязі індивідуального навчального плану): результат ЗНО: Українська мова та література та фахове випробування.

На ІІ курс (на вакантні місця ліцензійного обсягу, 2 р. 10 міс.):

освітній ступінь бакалавр, денна форма навчання (на основі здобутого попередньо освітньо-кваліфікаційного рівня або академічна довідка про виконання у повному обсязі індивідуального навчального плану): результат ЗНО: Українська мова та література та фахове випробування.

053 «Психологія», освітня програма – Психологія.

На І курс:

освітній ступінь бакалавр (на основі повної загальної середньої освіти, денна та заочна форми навчання) результати ЗНО: Українська мова та література, Математика та Біологія чи Іноземна мова.

На ІІ курс (на вакантні місця ліцензійного обсягу, 2 р. 10 міс.):

На ІІІ курс (на вакантні місця ліцензійного обсягу, 1 р. 10 міс.):

061 «Журналістика», освітня програма – Журналістика і зв’язки з громадськістю.

На І курс:

освітній ступінь бакалавр (на основі повної загальної середньої освіти, денна та заочна форми навчання) результати ЗНО: Українська мова та література, Історія України та Математика чи Іноземна мова.

На ІІ курс (на вакантні місця ліцензійного обсягу, 2 р. 10 міс.):

На ІІІ курс (на вакантні місця ліцензійного обсягу, 1 р. 10 міс.):

Запрошуємо на навчання іноземних громадян на спеціальність 053 «Психологія», освітня програма – Психологія.

Адреса: вул. Університетська, 31, м. Ірпінь.

Контактні телефони: (04597)60320, (067)5250008, (098)7490570.

Чекаємо вас у нашому закладі!!!