Навчально – практична лабораторія “Юридична клініка”  УДФСУ разом з «Юридична клініка» Слов’янського ННІ УДФСУ презентує гру-стимулятор Safe Income Simulator

Навчально – практична лабораторія “Юридична клініка” УДФСУ разом з «Юридична клініка» Слов’янського ННІ УДФСУ презентує гру-стимулятор Safe Income Simulator

Метою цієї гри є розвинути навички розумного використання коштів та споживання фінансових послуг у гравця. У цій грі ви зможете навчитись керувати власним бюджетом, користуватись такими послугами як: страхування майна, кредитування, відкриття депозитного рахунку, а також ви зможете отримати навички як правильно співвідносити витрати на задоволення власних потреб та на розвиток бізнесу для примноження капіталу. Ці навички ви будете розвивати поступово з кожним етапом гри!

Тут ви зможете відчути реальні речі у віртуальній реальності, та отримавши нові знання перенести у реальний світ. Тож долучайтесь до цієї гри та опануй світ фінансових послуг, досягни вершини разом з нами! Гра працює на платформі ROBLOX і ви можете зіграти в неї за цим посиланням!

 https://web.roblox.com/games/5668637174/Safe-Income-Simulator-Open?re 

Гра розроблена у рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за підтримки Асоціації юридичних клінік України. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *