Шановні старшокласники!

Кафедра психології, педагогіки та соціології запрошує 14 листопада о 10.00 на День відкритих дверей усіх, хто мріє у майбутньому стати психологом.

Ви станете учасниками авторського тренінга «Сучасні психотехнології ефективного спілкування». Автори і ведучі тренінга Олени Василівна Войтенко, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри та Ірина Михайлівна Овдієнко, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри також познайомлять Вас із особливостями професії психолог, професорсько-викладацьким складом кафедри психології, педагогіки та соціології.

Програма заходу

10.00. реєстрація учасників, вітальне слово за посиланням:

Реєстрація

10.30 Тренінг «Сучасні психотехнології ефективного спілкування» за посиланням: https://org.nusta.edu.ua/b/hgm-fvy-c2v