09 лютого 2021 р. на засіданні кафедри психології та соціології ННІ ГН УДФСУ відбулося чергове обговорення ОПП «Психологія. Психологія бізнесу».

Особливу увагу було сконцентровано на змістовній частині ОК циклу професійної підготовки:

•  «Психологія бізнесу» ;
  • «Психологія персоналу»;
  • «Психологія управління інноваціями»;
  • «Психологія зв’язків із громадськістю та реклами»;
  • «Тімбілдінг та розвиток команди»;
  • «Методологія наукових досліджень у психології»;
  • «Поведінкова економіка»;
  • «Бізнес-переговори та посередництво в практиці психології»;
  • «Методи аналізу даних у психологічних дослідженнях»;
  • «Тренінг психологічного консультування»;
  • «Психологія розвитку кар’єри»;
  • «Екологічна психологія на робочому місці».

Гарант Л.В. Романюк представила обов’язкову тематику тематику робочих програм, яку надали партнери з литовського університету Миколаса Ромериса (м. Вільнюс) задля гармонізації ОПП «Психологія. Психологія бізнесу» із європейським аналогом.