Було проведено 2 робочі зустрічі по розробці проекту з метою підтримки малого та середнього бізнесу

У рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між  Університет державної фіскальної служби України та громадської організації “ФРР” Місто для життя” ми провели вже 2 робочі зустрічі по розробці проекту з метою підтримки малого та середнього бізнесу.

Вони відбулися 13.03.2021 та 22.03.2021, де ми змогли розробити основну концепцію та поділитись ідеями один з одним.

Розробниками цього проекту виступили наші студенти-консультанти Мельниченко Аліна, Ошийко Марія, Любарська Ілона, Динюк Анна та Ариштевич Ольга.

Тож слідкуйте за наступними нашими оновленнями по проектні діяльності та дізнавайтесь першими!

Також у рамках цього Меморандуму ми вже надали юридичні консультації з питань роботи громадської організації.