УДФСУ серед кращих вишів у рейтингу ЗМІ та роботодавців

УДФСУ серед кращих вишів у рейтингу ЗМІ та роботодавців

Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ) увійшов до рейтингу кращих закладів вищої освіти, які склала редакція журналу «Деньги» спільно з українськими роботодавцями. Вони оцінювали роботу університетів у 2020 році, який став своєрідним стрес-тестом для системи вищої освіти України. За інформацією порталу dengi.ua, хоч пандемію заклади вищої освіти пережили гідно і навіть у дистанційній формі продовжували готувати спеціалістів, якість навчання в українських вишах падає і роботодавцям важко знайти кандидата на посаду, який буде володіти необхідними знаннями, практичним досвідом і зможе швидко влитися у команду.

Щоб оцінити заклади вищої освіти, їх було поділено на декілька списків за спеціальностями, а саме: гуманітарні, технічні, юридичні, економічні, будівельні та аграрні. Роботодавці виставляли оцінки учасникам і таким чином вирішували місце вишу у списку. Кожному учаснику можна було присвоїти одну із 4 оцінок: «0» означає, що скоріш за все роботодавець не візьме на роботу випускника цього вишу, «2» – візьме на роботу, якщо не буде альтернативи, «5» – візьме на роботу із зарплатою середньостатистичною для категорії цих фахівців та «10» – візьме на роботу із зарплатою вищою середньостатистичної для категорії цих фахівців.

Так, УДФСУ серед кращих вишів, що готують фахівців за економічними спеціальностями, де піднявся на 8 позицій та посідає 11 сходинку, а також серед тих, що найкраще готують за юридичними спеціальностями і посідає 10 сходинку.

Нагадаємо, сьогодні відбувся День відкритих дверей, де учасники могли дізнатися про унікальність та переваги навчання саме в УДФСУ. Про дуальну освіту, перспективи працевлаштування та затребуваність на сучасному ринку праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *