Відбулася виховна година на тему «Кібербулінг як порушення прав людини»

Невирішені конфліктні ситуації негативно впливають на успішність та активність студентів, порушують взаємодію у колективі, формують викривлене почуття справедливості на етапі формування їх, як особистості.

25 березня 2021 року разом зі студентами групи ЖБ 19-1 було проведено кураторську годину на тему «Кібербулінг як порушення прав людини». Куратор групи Науменко Ліана Миколаївна порушила важливі та актуальні питання стосовно кібербулінгу. Всі студенти активно долучалися до обговорення та висловлювали власну думку. До обговорення було запрошено заступника директора ННІ гуманітарних наук Христокіна Геннадія Володимировича, який розповів про основні моменти, пов’язані з проблемою кібербулінгу. Тож тепер кожен студент знає: перш , ніж писати щось у соціальних мережах, варто добре подумати та виважити кожне слово!