УДФСУ та азербайджанська ГО «Молоді реформатори» розпочали співпрацю

Університет державної фіскальної служби України та азербайджанська Громадська організація «Молоді реформатори» підписали Меморандум про співпрацю. Мета взаємодії – усесторонній розвиток студентів як особистості, розвиток його талантів, розумових і фізичних можливостей та виховання високих моральних цінностей.

Участь у заході взяли в.о. ректора УДФСУ Антон Монаєнко, завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва Андрій Божков та голова Правління ГО «Молоді реформатори» Фарід Шахбазли. Під час зустрічі були обговорені головні напрямки взаємодії, зокрема:

• формування молоді, як професіоналів і громадян;
  • організація і проведення студентських таборів;
  • організація і проведення спільних освітніх, спортивних симпозіумів, олімпіад і конкурсів для студентів;
  • налагодження співпраці між УДФСУ та закладами вищої освіти Азербайджану тощо.

Нагадаємо, нещодавно в.о. ректора Антон Монаєнко зустрівся із представницями студентського сестринства «Kappa Delta Phi» (KDF). На зустрічі були обговорені студентські ініціативи і шляхи їх реалізації. Керівництво УДФСУ переконане, що тільки разом з небайдужою та активною молоддю можна втілити в життя університету усе найкраще!