Студентка УДФСУ Марія Мороз перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України Марія Мороз перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права» і посіла почесне III місце.

Роботу на конкурс підготовлено під науковим керівництвом професора кафедри теорії, історії права і держави та конституційного права Сергія Кудіна.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права» проходив у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Вітаємо студентку та наукового керівника! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та підкорювати нові наукові вершини!