В УДФСУ відбулося чергове засідання ректорату

Сьогодні традиційно в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулося засідання ректорату під головуванням в.о. ректора УДФСУ Валентини Унинець-Ходаківської. Засідання відбулося за участі проректорів, директорів Навчально-наукових інститутів, керівників структурних підрозділів та інших членів ректорату.

Основними питаннями, винесеними на розгляд членів ректорату були підготовка матеріально-технічної бази університету до вступної та випускної кампаній. Також присутні розглянули поточні завдання та проєкти, які стосуються діяльності закладу вищої освіти та окреслили подальші кроки роботи з метою удосконалення кожного з напрямів.

Крім цього, на засіданні ректорату привітали науково-педагогічних працівників та співробітників, які відзначають свої ювілеї.