Відбулося засідання ректорату Університету державної фіскальної служби України

1 червня 2021 року під головуванням в.о. ректора Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) Валентини Унинець-Ходаківської відбулося засідання ректорату. Захід відбувся за участі проректорів, директорів Навчально-наукових інститутів, керівників структурних підрозділів та інших членів ректорату.

На порядку денному були розглянуті питання про заходи щодо ремонту котлів, обговорено стратегію розвитку 2021 – 2025 років, особливу увагу приділено рейтингам закладу вищої освіти, а також розглянуто поточні питання, які стосуються діяльності закладу вищої освіти та окреслили подальші кроки роботи з метою удосконалення кожного з напрямів.

Крім цього, від імені усього колективу закладу вищої освіти в.о. ректора УДФСУ привітала ювілярів та побажала міцного здоров’я, натхнення і нових професійних здобутків, а також родинного добробуту.