В Університеті державної фіскальної служби України відбулося ЗНО з української мови та літератури

Сьогодні в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулось зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури.

Цьогоріч тестування з української мови та літератури в УДФСУ складали 270 майбутніх вступників.

Захід пройшов з дотриманням правил протиепідемічної безпеки, зокрема, всі учасники ЗНО перебували в масках, мали при собі дезінфікуючі засоби та дотримувалися соціальної дистанції.

Бажаємо всім учасникам успішних результатів та чекаємо майбутніх студентів на навчання в УДФСУ!

За деталями стосовно вступу звертайтеся до Приймальної комісії УДФСУ (тел. +38 (04597) 60-353, e-mail – pr.usfsu@nusta.edu.ua) та Консультаційного центру з питань прийому на навчання (тел. +38 (04597) 60-695, 068/073 619-3131, e-mail – 03.06@nusta.edu.ua).