Проведено науковий семінар на тему: “Основні напрями удосконалення обліково-аналітичного забезпечення управління суб’єктом господарювання”

НАУКОВИЙ СЕМІНАР

25.10.2021 р. викладачі та аспіранти кафедри бухгалтерського обліку провели науковий семінар на тему: “Основні напрями удосконалення обліково-аналітичного забезпечення управління суб’єктом господарювання”, який був запланований в рамках виконання науково-дослідної теми кафедри: “Обліково-аналітичне забезпечення управління суб’єктів господарювання в умовах сталого розвитку». Аспірантка третього року навчання Грищук Є. С. акцентувала увагу на удосконаленні обліково-аналітичного забезпечення консультативних послуг з оподаткування. Доцент кафедри Сторожук Т.М. розкрила питання облікового забезпечення та аналітичних можливостей звіту про управління. Аспірант першого року навчання Шацков В.В. спрямував свою доповідь на обліково-аналітичне забезпечення управління основними засобами підприємств, які становлять суспільний інтерес. У доповідях визначені проблемні питання, які виникають при формуванні обліково-аналітичного забезпечення управління суб’єктами господарювання та можливі напрями щодо їх вирішення.