Викладачі ННІ фінансів, банківської справи відвідали конференцію «Банківський сектор: нові виклики»

Викладачі ННІ фінансів, банківської справи відвідали конференцію «Банківський сектор: нові виклики»

Можливість бути долученим до конференцій, організаторами яких є реальний бізнес та найкращі практики в своєї сфері є великим професійним задоволенням для будь-якого науковця. Дуже корисною для викладачів ННІ фінансів, банківської справи Марини Рябокінь (в.о. директора ННІ фінансів, банківської справи), Наталії Москаленко (доцент кафедри банківської справи та фінансового моніторингу) та Дар’ї Біленко (доцента кафедри фінансів імені Л.Л. Тарангул)  стало відвідування конференції  «Банківський сектор: нові виклики», яка відбулася 3 листопада в готелі «Прем’єр Палац», м. Київ.

Особливо цікавими для подальшого використання в освітньому процесі стали доповіді щодо підвищення ефективності ризик-менеджменту в банках, «моніторингових» RegTech-рішення, оптимізації витрат на фінмоніторинг і комплаєнс, зарубіжного досвіду податкової амністії. 

Доповіді з трендів та викликів для необанкінгу  у 2022 році, новітніх бізнес-моделей надання банківських послуг, нових (гібридних) фінансових послуг та їх форм та особливостей правового регулювання у сфері FinTech є тим джерелом  для подальших роздумів, яке потрапляючи в благодатний  грунт,  дозволяє впроваджувати найсучасніші методи навчання для наших здобувачів вищої освіти.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *