Відбулася церемонія спецпогашення поштової марки до 100-річчя Податкового університету

Відбулася церемонія спецпогашення поштової марки до 100-річчя Податкового університету

Серед численних урочистих заходів, присвячених 100-річчю утворення Податкового університету, однією із найяскравіших стала  процедура спецпогашення марки та конверта, які державне підприємство «Укрпошта» виготовило спеціально до ювілею університету.  Спецпогашення поштовим штемпелем ювілейної марки та конверта відбулося у рамках програми ІІ  Міжнародного податкового конгресу. 

Для проведення урочистої церемонії спецпогашення поштової марки та поштового конверта з нагоди 100-річчя Університету модератор ІІ Міжнародного податкового конгресу Захарій Варналій, заступник голови наукової ради Міністерства фінансів України, професор кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка запросив начальника Управління філателістичної продукції ПАТ «Укрпошта» Укрпошти Наталію Мухіну,  в.о. ректора Державного податкового університету Валентину Унинець-Ходаківську та народного депутата України Андрія Клочка. 

Наталія Мухіна привітала колектив з днем народження університету та розповіла присутнім, що саме зображено на ювілейній продукції. 

«Щоб зафіксувати цю історичну подію відбувається спецпогашення. Церемонія спецпогашення передбачає виготовлення спеціального штемпеля, на якому фіксується назва ювілейної події, дата і місце проведення. Даний поштовий штемпель також прикрашає логотип податкового університету. І зараз, на ваших очах відбудеться церемонія спецпогашення. Її проведуть почесні гості і зафіксують цю подію на поштовій продукції»,  пояснила присутнім зміст урочистого моменту Наталія Мухіна.

В.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківську та народний депутат України Андрій Клочко під прицілами відео- та фотокамер виконали урочисту місію. 

Цікаво відмітити, що дата, зазначена на спеціальному поштовому штемпелі, відповідає дню ювілею, а сам оригінальний штемпель дійсний протягом лише одного дня.  Також до цієї події було надруковано тираж унікальних поштових конвертів із зображенням історичної  будівлі –  головного корпусу університету. Тираж продукції обмежений. 

Безумовно, унікальним залишається той факт, що не кожному колективу та його керівнику випадає відзначати століття свого навчального закладу. Крім того, подія надзвичайно важлива і для філателістів: марки, які погашені спеціальним штемпелем, бажаний екземпляр для колекціонування. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *