У Навчально-науковому інституті права відбулись Збори конференції трудового колективу

10 грудня у Навчально-науковому інституті права відбулись Збори конференції трудового колективу.

В умовах карантинних обмежувальних норм, 10 грудня захід відбувся у змішаному форматі, проте пройшов плідно та результативно.

За допомогою дистанційної платформи, з метою приведення у відповідність чинних нормативно-правових документів щодо діяльності колегіального органу громадського самоврядування було розглянуто та схвалено Положення про орган громадського самоврядування Навчально-наукового інституту права – Збори трудового колективу.

А от обрання делегатів до Конференції трудового колективу, кандидатів до складу Вченої ради Державного податкового університету та кандидатів до складу Вченої ради Інституту відбувалось шляхом прямого виборчого права, відповідно до вимог чинного законодавства.

Вітаємо колег, яких делеговано до колегіальних органів! Бажаємо плідної та змістовної роботи!