Закінчився  захист дипломних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти

Закінчився захист дипломних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти

11.02.2022 року закінчився  захист дипломних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за другим магістерським рівнем кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я  за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт, спеціалізація 017 Фізична культура і спорт, факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Державного податкового університету. В склад екзаменаційної комісії для проведення атестації здобувачів вищої освіти, які здобувають освітній рівень магістра у 2021-2022 навчальному році входили: голова екзаменаційної комісії доктор п.н., професор Житомирського державного університету і. І.Франка, професор кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення Г.П. Грибан; члени екзаменаційної комісії: гарант освітньої програми, доктор п.н., доцент Н.Ю.Довгань; кандидат фізичного виховання і спорту, професор І.Й.Малинський; кандидат фізичного виховання і спорту, професор О.М.Лаврентьєв та секретар екзаменаційної комісії провідний фахівець кафедри І.А.Сухих. Захист пройшов на високому рівні, всі здобувачі вищої освіти показали вагомі знання з обраної спеціальності. Вітаємо всіх із захистом!