Відбулось засідання Вченої ради ДПУ

31 березня 2022 року, в Державному податковому університеті відбулося планове засідання Вченої ради в дистанційному режимі.  Засідання відбулося за участі членів ради та запрошених. Учасники зібрання обговорили низку ключових та важливих питань. Ухвалили, звіт про наукову та організаційну роботу Науково-дослідного інституту фіскальної політики  Університету державної фіскальної служби України за 2021 рік та План роботи Науково-дослідного інституту фінансової політики Державного податкового університету на 2022 рік.

У цей складний для України час Вчена рада вишу ухвалила: після 24.02.2022 року припинити співпрацю у науково-дослідній сфері з установами Російської Федерації та Республіки Білорусь та заборонити публікувати результати дослідження у періодичних виданнях, монографіях, колективних монографіях, збірниках, довідниках та інших виданнях Російської Федерації та Республіки Білорусь, у т.ч., що включені до баз Scopus/Web of Science; заборонити участь науково-педагогічних та наукових працівників Університету у міжнародних проєктах, ініційованих  фінансовими закладами та установами Російської Федерації та Республіки Білорусь; бойкотувати наукові конференції, форуми, семінари, тренінги та інші наукові заходи в Російській Федерації та Республіці Білорусь; унеможливити публікацію наукового доробку вчених з Російської Федерації та Республіки Білорусь у фахових періодичних виданнях Університету, змінити в цьому аспекті редакційну політику; заборонити запрошення науковців з Російської Федерації та Республіки Білорусь до участі у науково-комунікативних заходах та проєктах Університету; та інші.

Також присутні члени Вченої ради ухвалили рішення звернутися       з листом до Національної академії наук України щодо питання припинення співпраці у науково-дослідній сфері з представниками наукової спільноти Російської Федерації та Республіки Білорусь.

На засіданні розглянули інші питання діяльності закладу вищої освіти, на основі яких ухвалили відповідні рішення та окреслили пріоритетні завдання для подальшої роботи, а також заплановані заходи Університету під час дії воєнного стану.