Ми відкриваємо новий набір до нашої НПЛ "Юридична клініка" ННІ права УДФСУ!

Ми запрошуємо до нас  Студентів 2-4 курсу ННІ Права Університету ДФС України, які хочуть почати застосовувати свої знання на практиці! Студентів, які хочуть розвинути здібності ораторського мистецтва! Студентів, які хочуть покращити навички комунікації Та студентів, які маю бажання розвиватись у юридичній сфері. Розвинути організаторські навички.  Ми будемо раді

Початок

Кінець

Ми запрошуємо до нас

• Студентів 2-4 курсу ННІ Права Університету ДФС України, які хочуть почати застосовувати свої знання на практиці!
  • Студентів, які хочуть розвинути здібності ораторського мистецтва!
  • Студентів, які хочуть покращити навички комунікації
  • Та студентів, які маю бажання розвиватись у юридичній сфері.
  • Розвинути організаторські навички.

Ми будемо раді вітати вас у нашому колективі

Тож не зволікай і приходь записуватися до нас 30.10.2020 (середа) о 10:00 ауд. В130.

Починай практикувати разом з нами!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ