Абітурієнти відвідали Факультет податкової міліції

17 лютого 2018 року в рамках Дня відкритих дверей Університету ДФС України, співробітники кафедри спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки розповіли про спеціальні дисципліни, провели екскурсію по аудиторіях кафедри, та спортивних залах, продемонстрували фільм про поводження з вогнепальною зброєю, зборку та розборку АК, вправи на килимі (затримання правопорушника, звільнення від захватів, кидкову техніку). Абітурієнти були у захваті, зацікавлено спостерігали за показовими виступами, ставили запитання про навчання на Факультеті і в Університеті. Крім того, досить приємним було нагородження діток наших співробітників, що взяли участь у конкурсі малюнків «Податки очима дітей».