Вперше працівники НУДФСУ поїдуть до Словаччини здобувати досвід

Вперше за роки діяльності Національного університету державної фіскальної служби України працівники навчального закладу матимуть можливість отримати міжнародний досвід роботи у словацькій Вищій школі економіки та менеджменту державного управління. Це відбудеться завдяки продовженню співпраці між університетами та підписанню додаткової угоди про участь у програмі Erasmus+.

Програма поширюється між навчальними закладами країн-членів ЄС та передбачає можливість навчатися, стажуватися чи викладати у закладі вищої освіти, який є учасником програми Erasmus+. Терміни навчання і стажування можуть складати від 3 місяців до 1 року кожний, у загальному до 2 років.

Основні цілі програми Erasmus+  – підвищити якість освіти, всебічно розвивати студентів за допомогою навчання у різних європейських навчальних закладах та готувати професіоналів із міжнародним досвідом.

Передбачається, що першими участь у програмі зможуть взяти працівники ННІ інформаційних технологій і, традиційно, студенти та викладачі.

Умови участі будуть опубліковані на сайті згодом.