В університеті провели ІІ Регіональну олімпіаду «ЕКО-2019»

Кафедра товарознавства та техногенно-екологічної безпеки Навчально-наукового інституту інформаційних технологій у рамках декади інституту провела ІІ Регіональну олімпіаду «ЕКО-2019». Захід відбувся у Національному університеті державної фіскальної служби України. Участь в олімпіаді взяли учні 9-ти випускних класів та студенти 7-ми коледжів, 22 учасники – очно, 43 – дистанційно.

За результатами олімпіади визнано:

– кращі «ЕКО-школи» – Бучанська Українська гімназія та СЗОШ № 12 (м. Ірпінь);

– кращі «ЕКО-коледжи» – Ірпінський державний коледж економіки та права (серед учасників Київської області) та Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського (серед коледжів м. Києва);

– кращі «ЕКО-студенти» – Анастасія Коробченко (Ірпінський державний коледж економіки та права) та Євгеній Терещенко (Київський коледж міського господарства);

– кращі «ЕКО-учні» – Наталія Шугаєва (Бучанська Українська гімназія) та Ніна Нехаєвська і Володимир Шах (СЗОШ № 12, м. Ірпінь);

– кращі «ЕКО-вчителі» – Наталія Ільїна (Бучанська Українська гімназія) та Олег Горовий (СЗОШ № 12, м. Ірпінь);

– кращий «ЕКО-викладач» – Олена Алєксахіна (Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського).

Переможці та всі учасники олімпіади були нагороджені грамотами і дипломами, а їхні керівники – подяками за високий рівень підготовки студентів.

Крім участі в олімпіаді,  гості змогли познайомитися із життєдіяльністю університету, побачити нові сучасні аудиторії, прогулятися територією навчального закладу, поспілкуватися із студентами, а також сфотографуватися у фотозонах, що облаштовані у різних куточках НУДФСУ.