Спеціаліст з телекомунікацій ДФС України розповів студентам про Digital skills

У рамках декади Навчально-наукового інституту інформаційних технологій (ННІІТ) Національного університету державної фіскальної служби України відбулася зустріч студентів із начальником управління телекомунікацій Державної фіскальної служби України Ігорем Смірновим. У зв’язку із створенням в університеті спеціалізації «захист інформації», спеціаліст розповів присутнім про Digital skills як основу кібербезпеки.

Питання Інтернету та кібербезпеки наразі дуже актуальні в Україні і саме тому Верховна Рада ухвалила закон «Про принципи гарантування кібербезпеки в Україні». Звичайно, що це лише перший законотворчий крок, який потребує чимало напрацювань, але наступний крок за українським користувачем. І мова тут не лише про безпеку державного рівня, а передусім про людську свідомість.

Саме тому, Ігор Смірнов розповів студентам про найнебезпечніші «зони», де можна легко підхопити інтернет-віруси, які крадуть інформацію та про основні принципи безпеки керування Інтернетом.