Перший Прем’єр-міністр України Вітольд Фокін став Почесним професором Університету

До Університету державної фіскальної служби України (далі – Університет) завітав  перший Прем’єр-міністр незалежної України Вітольд Фокін. Гість ознайомився із життям та діяльністю навчального закладу, поспілкувався із керівництвом та професорсько-викладацьким складом Університету, а також взяв участь в урочистостях з нагоди церемонії випуску магістрів Навчально-наукового інституту фінансів, банківської  справи.

Під час заходу ректор Університету Павло Пашко вручив Вітольду Фокіну значок почесного професора Університету та мантію, які той одразу приміряв. «Це, напевно, виглядає дуже кумедно, але мені неймовірно приємно, хоч і неочікувано. Наперед – «клянусь»!» – прокоментував перший Прем’єр-міністр України.

Звертаючись до випускників, Вітольд Фокін закликав їх не втрачати набраної висоти, бути чесними та дбайливими. «І пам’ятайте, краще бути, а не здаватися!» – підсумував поважний гість.