Університет вітає переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Університет державної фіскальної служби України щиро вітає студентів та наукових керівників з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 05.10.2020 №1220 у різних галузях знань та спеціальностей перемогу здобули:

1. Грушко Наталія Сергіївна, науковий керівник Кужелєв Михайло Олександрович, професор (Фінанси і кредит)
    2. Задорожня Маргарита Павлівна, Повч Василь Олегович, науковий керівник Гусятинський Микола Володимирович, доцент (Публічне управління та адміністрування)
    3. Плахотнюк Володимир Віталійович, науковий керівник Бедринець Мирослава Дмитрівна, доцент (Банківська справа)
    4. Кацан Ольга Сергіївна, науковий керівник Зикун Наталія Іванівна, завідувач кафедри (Журналістика)
    5. Громова Андріана Михайлівна, науковий керівник Ткаченко Володимир Валентинович, доцент (Підприємництво)
    6. Соловей Кристина Романівна, науковий керівник Лазебник Лариса Леонідівна, професор (економіка підприємства)
    7. Кизюн Вікторія Миколаївна, науковий керівник Титенко Лариса Василівна, доцент (Облік і оподаткування)
    8. Товстенко Андрій Андрійович, науковий керівник Авраменко Наталія Леонідівна, доцент (Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища)
    9. Блищик Наталія Вікторівна, науковий керівник Чеховська Ірина Василівна, професор (Транспортні технології (за видами))
    10. Кисла Катерина Олександрівна, Пушкарьова Тетяна Михайлівна, науковий керівник Мацелик Михайло Олексійович, доцент (Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право)
    11. Ошийко Марія Анатоліївна, науковий керівник Лугіна Наталія Анатоліївна, доцент (Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право)
    12. Рубін Аліна Віталіївна, науковий керівник Амеліна Анна Сергіївна, доцент (Транспортні технології (за видами))
    13. Сюравчик Ірина Андріївна, науковий керівник Мацелик Тетяна Олександрівна, професор (Службове право)

Бажаємо творчої наснаги, не зупинятися на досягнутому та завжди вірити в себе. Нехай у вашому житті буде багато заслужених нагород!