Антон Монаєнко поспілкувався із студентами. Наступна зустріч вже за тиждень

В Університеті державної фіскальної служби України (далі –УДФСУ) відбулася онлайн-зустріч в.о. ректора Антона Монаєнка зі студентським активом УДФСУ. Захід відбувся, за ініціативи ректора, з метою обговорення актуальних питань, що цікавлять студентів.

Участь у зустрічі взяли понад 50 учасників, які мали можливість  познайомитися з в.о. ректора, задати питання та отримати на них вичерпні відповіді. Зокрема, їх цікавило проживання в гуртожитках, випускні магістрів, подальша доля Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, а також інші важливі напрямки студентського життя.

Зауважимо, що питань у студентів виявилося чимало і не всі змогли долучитися до обговорення життя університету та навчального процесу, тому в.о. ректора анонсував низку подібних зустрічей. Наступна вже за тиждень.