Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції – навчальний підрозділ, який не має аналогів в Україні, створений у структурі навчального закладу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 1997р. за № 518 “Про підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції”.

На навчання на факультет податкової міліції приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту і рекомендовані на навчання Головними управліннями ДФС в областях, м. Києві, Міжрегіональним головним управлінням ДФС – Центральним офісом з обслуговування великих платників. На адресу Університету комплектуючими органами ДФС України направляються особові справи абітурієнтів, які пройшли відповідне вивчення та перевірку.

Навчання на факультеті здійснюється за першим рівнем вищої освіти в галузі знань – “Право”, спеціальністю – “Право”, спеціалізаціями “Фінансові розслідування” та “Митна безпека“ (ОКР бакалавра). За другим рівнем вищої освіти в галузі знань – “Право“, спеціальністю – “Право“, спеціалізаціями “Адміністративна та кримінально-процесуальна діяльність” , спеціалізаціями “Адміністративна та кримінально-процесуальна діяльність з поглибленим вивченням іноземної мови” та “Правове забезпечення митної безпеки” (ОКР магістра).

На факультеті функціонує 4 кафедри: оперативно-розшукової діяльності, фінансових розслідувань, адміністративного права і процесу та митної безпеки, спеціальних дисциплін та організацій професійної підготовки.

На факультеті навчається понад 500 курсантів. У     програмі навчання майбутніх працівників податкової міліції поєднуються юридичні, фінансово-економічні та спеціальні дисципліни. Курсанти факультету є активними учасниками і переможцями міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та олімпіад.

Велика увага на факультеті приділяється фізичній підготовці курсантів. Починаючи з першого курсу, курсанти вивчають  засоби особистого захисту, прийоми рукопашного бою, спеціальну тактику, навчаються володіти табельною зброєю.

Курсанти факультету податкової міліції перебувають на державному забезпеченні. Випускникам присвоюється спеціальне звання лейтенанта податкової міліції.

Сферою діяльності випускників факультету є виявлення, розкриття та попередження злочинів у сфері фінансів. Більшість випускників факультету займають відповідальні посади на   багатьох рівнях УПМ ДФС України. На сьогодні близько третини з них працюють керівниками структурних підрозділів податкової міліції.

Чмелюк Василь Васильович

начальник факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Університет ДФС України – сучасний майданчик для обговорення актуальних питань бухгалтерського обліку в органах ДФС

Відповідно до розпорядження в.о. Голови Державної фіскальної служби України М.В. Продана на базі Університету ДФС України протягом 14-15 червня 2017 року відбувся семінар на тему «Актуальні питання бухгалтерського обліку в органах ДФС» для головних бухгалтерів головних управлінь в областях, м. Києві, митниць, Офісу великих платників податків, Департаментів Державної фіскальної служби України – загальною кількістю 65 […]

«Вивчаємо Україну – 4»

В рамках проекту «Вивчаємо Україну» студенти Університету відвідали візитну картку Закарпаття – місто Яремче. На чолі з начальником відділу організації виховного процесу та соціальних питань О. С. Кривоносовим, студенти відкрили для себе всю красу та неповторність Закарпатського краю. Купання, екстремальні підйоми, насолода місцевою кухнею, відпочинок на Карпатських полонинах – все це об’єднала в собі подорож, […]

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2017 року Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту

29 червня в Університеті ДФС України відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-бакалаврам. Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату та адміністрації вишу, викладачі і батьки. Урочисте зібрання відкрив звертаючись до випускників із традиційним напутнім словом, ректор, д.е.н., професор П.В. Пашко, який від імені колективу навчального закладу привітав вчорашніх студентів із успішним завершенням навчання та […]
Всі новини та анонси