Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції – навчальний підрозділ, який не має аналогів в Україні, створений у структурі навчального закладу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 1997р. за № 518 “Про підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції”.

На навчання на факультет податкової міліції приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту і рекомендовані на навчання Головними управліннями ДФС в областях, м. Києві, Міжрегіональним головним управлінням ДФС – Центральним офісом з обслуговування великих платників. На адресу Університету комплектуючими органами ДФС України направляються особові справи абітурієнтів, які пройшли відповідне вивчення та перевірку.

Навчання на факультеті здійснюється за першим рівнем вищої освіти в галузі знань – “Право”, спеціальністю – “Право”, спеціалізаціями “Фінансові розслідування” та “Митна безпека“ (ОКР бакалавра). За другим рівнем вищої освіти в галузі знань – “Право“, спеціальністю – “Право“, спеціалізаціями “Адміністративна та кримінально-процесуальна діяльність” , спеціалізаціями “Адміністративна та кримінально-процесуальна діяльність з поглибленим вивченням іноземної мови” та “Правове забезпечення митної безпеки” (ОКР магістра).

На факультеті функціонує 4 кафедри: оперативно-розшукової діяльності, фінансових розслідувань, адміністративного права і процесу та митної безпеки, спеціальних дисциплін та організацій професійної підготовки.

На факультеті навчається понад 500 курсантів. У     програмі навчання майбутніх працівників податкової міліції поєднуються юридичні, фінансово-економічні та спеціальні дисципліни. Курсанти факультету є активними учасниками і переможцями міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та олімпіад.

Велика увага на факультеті приділяється фізичній підготовці курсантів. Починаючи з першого курсу, курсанти вивчають  засоби особистого захисту, прийоми рукопашного бою, спеціальну тактику, навчаються володіти табельною зброєю.

Курсанти факультету податкової міліції перебувають на державному забезпеченні. Випускникам присвоюється спеціальне звання лейтенанта податкової міліції.

Сферою діяльності випускників факультету є виявлення, розкриття та попередження злочинів у сфері фінансів. Більшість випускників факультету займають відповідальні посади на   багатьох рівнях УПМ ДФС України. На сьогодні близько третини з них працюють керівниками структурних підрозділів податкової міліції.

Історія факультету

         30 травня 1997 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №518 «Про підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції» у структурі Українського фінансово-економічного інституту ДПА України створений факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

         1 липня цього ж року Наказом Державної податкової адміністрації України №207 «Про створення факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції», затверджено структуру та штат факультету.

         25 квітня 2000 року Наказом Державної податкової адміністрації України №1108 «Про реорганізацію кафедр» з 01.09.2000 р. кафедра оперативно-розшукової діяльності та слідства реорганізована в кафедру організації оперативно-розшукової діяльності (організації ОРД).

         23 квітня 2004 року Наказом Державної податкової адміністрації України №237 кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки перейменована на кафедру спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки (СД та ОПП).

         24 травня 2007 року Наказом Державної податкової адміністрації України №305 з метою підготовки фахівців для оперативних та слідчих підрозділів податкової міліції органів державної податкової служби України створена кафедра фінансових розслідувань.

         18 лютого 2009 року Наказом Державної податкової адміністрації України №305 в результаті реорганізації кафедри адміністративного та фінансового права і кафедри управління та адміністративної діяльності створена кафедра управління, адміністративного права і процесу та адміністративної діяльності.

         30 травня 2017 року факультет відсвяткував свій 20-річний ювілей.

Чмелюк Василь Васильович – начальник Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції – кандидат юридичних наук, полковник податкової міліції.

Рік народження: 9.06. 1982.

Освіта вища: у 2003 році закінчив Національний університет державної податкової служби України, у 2015 році – закінчив Національну академію державного управління при президентові України.

Наукова ступінь: кандидат юридичних наук.

Члени наукового клубу «Менеджер» спроектували практичні підходи до ефективного використання часу

  Координатор зібрання к.е.н., доцент Г.І. Євтушенко привітала присутніх з початком роботи та відмітила: «Для того, щоб раціонально використовувати свій час, треба мати пріоритетні цілі у житті. За такої умови можна визначити, скільки часу кожен день варто відвести для формування певної бази знань і навичок щоб досягнути поставленої мети. Самоорганізація і цілеспрямованість – це дві […]

18 жовтня 2017 року в Іванківському районному центрі зайнятості відбувся Ярмарок професій

18 жовтня 2017 року в Іванківському районному центрі зайнятості відбувся Ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл селища Іванків, Іванківського та Поліського районів Київської області. «Мета даного заходу – допомогти учнівській молоді у професійному самовизначенні, сформувати усвідомлений підхід до вибору та зміни професії, відповідальності за власне майбутнє»- зазначила директор Іванківського центру зайнятості Людмила Леляк. […]

Ефективна професійна орієнтація Університету державної фіскальної служби України під час національного чемпіонату України з хортингу 2017 року в м. Луцьку

    З метою професійної орієнтації щодо вступу абітурієнтів 2018 року на навчання в Університет державної фіскальної служби України делегація університету була присутня на Національному Чемпіонаті України з хортингу серед юнаків і дорослих 2017 року, який проводило Міністерство молоді та спорту України з 13 по 14 жовтня 2017 року у спортивному комплексі Східноєвропейського національного університету […]

Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та тренінг «Ключові показники ефективності бізнесу або формуй власну думку, аналізуй, відчувай»!

У вівторок, 10 жовтня 2017 року в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» відбулася зустріч студентів – членів Наукового товариства студентів та курсантів Університету державної фіскальної служби України з Володимиром Зубченко – стипендіатом програми «Завтра.UA» 2008 року, керівником Business-Leader School KNU, бізнес-тренером, сертифікованим актуарієм, головою комітету з освіти Товариства актуаріїв України, викладачем Київського національного […]
Всі новини та анонси

Запрошуємо на майстер-клас «Якості юриста, що визначають його кваліфікацію»

19 жовтня 2017 року в Університеті державної фіскальної служби відбудеться Майстер-клас «Якості юриста, що визначають його кваліфікацію» від провідних адвокатів Ганни та Ярослава Лисенко, партнерів адвокатського об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко». Організаторами даного заходу є кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства ННІ права. ГАННА ЛИСЕНКО @ganna_lysenko є адвокатом-практиком з багаторічним досвідом, Заступник голови Секції Майнових та […]

Презентація стипендіальної програми “Завтра.UA”!

      Запрошуємо на презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та тренінг «Ключові показники ефективності бізнесу (KPI) або формуй власну думку, аналізуй, відчувай»!     До уваги студентів 3-6 курсів денної форми навчання та всіх бажаючих! У вівторок, 10 жовтня 2017 року, о 11.30 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» відбудеться […]