Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції – навчальний підрозділ, який не має аналогів в Україні, створений у структурі навчального закладу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 1997р. за № 518 “Про підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції”.

На навчання на факультет податкової міліції приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту і рекомендовані на навчання Головними управліннями ДФС в областях, м. Києві, Міжрегіональним головним управлінням ДФС – Центральним офісом з обслуговування великих платників. На адресу Університету комплектуючими органами ДФС України направляються особові справи абітурієнтів, які пройшли відповідне вивчення та перевірку.

Навчання на факультеті здійснюється за першим рівнем вищої освіти в галузі знань – “Право”, спеціальністю – “Право”, спеціалізаціями “Фінансові розслідування” та “Митна безпека“ (ОКР бакалавра). За другим рівнем вищої освіти в галузі знань – “Право“, спеціальністю – “Право“, спеціалізаціями “Адміністративна та кримінально-процесуальна діяльність” , спеціалізаціями “Адміністративна та кримінально-процесуальна діяльність з поглибленим вивченням іноземної мови” та “Правове забезпечення митної безпеки” (ОКР магістра).

На факультеті функціонує 4 кафедри: оперативно-розшукової діяльності, фінансових розслідувань, адміністративного права і процесу та митної безпеки, спеціальних дисциплін та організацій професійної підготовки.

На факультеті навчається понад 500 курсантів. У     програмі навчання майбутніх працівників податкової міліції поєднуються юридичні, фінансово-економічні та спеціальні дисципліни. Курсанти факультету є активними учасниками і переможцями міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та олімпіад.

Велика увага на факультеті приділяється фізичній підготовці курсантів. Починаючи з першого курсу, курсанти вивчають  засоби особистого захисту, прийоми рукопашного бою, спеціальну тактику, навчаються володіти табельною зброєю.

Курсанти факультету податкової міліції перебувають на державному забезпеченні. Випускникам присвоюється спеціальне звання лейтенанта податкової міліції.

Сферою діяльності випускників факультету є виявлення, розкриття та попередження злочинів у сфері фінансів. Більшість випускників факультету займають відповідальні посади на   багатьох рівнях УПМ ДФС України. На сьогодні близько третини з них працюють керівниками структурних підрозділів податкової міліції.

Історія факультету

         30 травня 1997 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №518 «Про підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції» у структурі Українського фінансово-економічного інституту ДПА України створений факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

         1 липня цього ж року Наказом Державної податкової адміністрації України №207 «Про створення факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції», затверджено структуру та штат факультету.

         25 квітня 2000 року Наказом Державної податкової адміністрації України №1108 «Про реорганізацію кафедр» з 01.09.2000 р. кафедра оперативно-розшукової діяльності та слідства реорганізована в кафедру організації оперативно-розшукової діяльності (організації ОРД).

         23 квітня 2004 року Наказом Державної податкової адміністрації України №237 кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки перейменована на кафедру спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки (СД та ОПП).

         24 травня 2007 року Наказом Державної податкової адміністрації України №305 з метою підготовки фахівців для оперативних та слідчих підрозділів податкової міліції органів державної податкової служби України створена кафедра фінансових розслідувань.

         18 лютого 2009 року Наказом Державної податкової адміністрації України №305 в результаті реорганізації кафедри адміністративного та фінансового права і кафедри управління та адміністративної діяльності створена кафедра управління, адміністративного права і процесу та адміністративної діяльності.

         30 травня 2017 року факультет відсвяткував свій 20-річний ювілей.

Чмелюк Василь Васильович – начальник Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції – кандидат юридичних наук, полковник податкової міліції.

Рік народження: 9.06. 1982.

Освіта вища: у 2003 році закінчив Національний університет державної податкової служби України, у 2015 році – закінчив Національну академію державного управління при президентові України.

Наукова ступінь: кандидат юридичних наук.

Вітаємо студентів-науковців УДФСУ з перемогою!

Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт «Інформаційні технології в освіті: добро чи зло?» іноземними мовами проходив 2 – 31 жовтня 2017 р. у м. Харків, на базі Харківського національного автомобільно-дорожній університету. Всього учасниками конкурсу стали більше 260 осіб з різних регіонів України та країн близького зарубіжжя. Університет державної фіскальної служби України був представлений наступними студентами: Богдан […]

Результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності»

7 грудня професорсько-викладацьким складом кафедри техногенно-екологічної безпеки ННІ інформаційних технологій та менеджменту було організовано і проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності». В олімпіаді прийняли участь 19 студентів/курсантів ННІ обліку, аналізу та аудиту, ННІ інформаційних технологій та менеджменту, ННІ економіки, оподаткування та митної справи, факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової […]

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Економічні перспективи підприємництва в Україні»

27–28 жовтня 2017 року відбулася щорічна міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Економічні перспективи підприємництва в Україні». Захід присвячено 15-річчю Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи. У збірнику опубліковано матеріали, що присвячені питан­ням осмислення економічних проблем та перспектив розвитку підпри­ємництва України. Основними напря­мами досліджень є: економічна безпека та держав­не регулювання підприємницької діяльності; іннова­цій­но-інвестиційні засади розвит­ку підприємництва в […]

Всеукраїнська олімпіада з менеджменту

8 грудня 2017 року в Університеті ДФС України відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади, в якому взяли участь понад 78 студентів. Учасників привітали заступник завідувача кафедри менеджменту з наукової роботи, к.п.н., доцент А.А. Грушева; старший викладач кафедри менеджменту Н.Е. Кошарська; асистенти кафедри менеджменту І.О. Федорова та А.П. Задорожня. Вони побажали учасникам олімпійської витримки, наполегливості та перемоги. […]
Всі новини та анонси

Графік проведення засідань постійних комісій Вченої ради УДФСУ

З 14 грудня 2017 року о 14:00 годині в аудиторії 222 відбудеться засідання Постійної комісії з питань освітнього процесу Вченої ради Університету державної фіскальної служби України.              14  грудня 2017 року о 15:00 годині    в аудиторії 222 відбудеться засідання  Постійної комісії з питань наукової роботи та інноваційного розвитку Вченої ради Університету державної фіскальної служби України.    15 грудня 2017 року […]