МАЙБУТНІ МАГІСТРИ! Не пропустіть!

Уже завтра ви отримаєте відповіді на всі запитання разом з #ДПУ Як працює вступ 2022? Коли подавати документи? Не розібралися з особливостями цьогорічного вступу? Маєте безліч запитань, вагань і хвилювань - тоді завтра на 13:00 нічого не плануйте! Долучайтеся до онлайн спілкування та отримайте фахову консультаційну допомогу з перших вуст: Приймальна

Початок

Кінець

Уже завтра ви отримаєте відповіді на всі запитання разом з #ДПУ

Як працює вступ 2022? Коли подавати документи? Не розібралися з особливостями цьогорічного вступу? Маєте безліч запитань, вагань і хвилювань – тоді завтра на 13:00 нічого не плануйте!

Долучайтеся до онлайн спілкування та отримайте фахову консультаційну допомогу з перших вуст: Приймальна комісія та Консультаційний центр з питань прийому (відділ доуніверситетської підготовки) уже чекають зустрічі з вами!

Разом розберемось в усьому!

9 червня
 Онлайн. Конференція в Zoom
Код доступу: 406950

І ще НЕ ЗАБУДЬТЕ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ