Привітання в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської з нагоди 100-річчя Податкового університету

Шановні колеги, науковці та студенти! Щиро вітаю із 100-річчям від дня заснування Державного податкового університеу – закладу вищої освіти, який пройшов шлях від Українського торф’яного технікуму до закладу вищої освіти IV рівня акредитації, що перебуває у сфері управління Міністерства фінансів України. За 100 років було пройдено великий та значущий шлях.

Початок

Кінець

Шановні колеги, науковці та студенти!
Щиро вітаю із 100-річчям від дня заснування Державного податкового університеу – закладу вищої освіти, який пройшов шлях від Українського торф’яного технікуму до закладу вищої освіти IV рівня акредитації, що перебуває у сфері управління Міністерства фінансів України.
За 100 років було пройдено великий та значущий шлях. Державний податковий університет став візитівкою нашого міста та впливовим чинником формування простору Ірпеня.
Успішні випускники – це наша гордість та авторитет Університету серед провідних українських закладів вищої освіти. За час свого існування навчальний заклад підготував понад 80 тисяч спеціалістів різних фахових напрямів, зокрема для підрозділів фіскальної служби по всій Україні.
Випускники Державного податкового університету на високому професійному рівні формують та реалізують державну фінансову та бюджетну політику, визначають політику у митній та податковій сфері. Вони успішно здійснюють свою професійну діяльність не тільки в Україні, а й за її межами. Серед них чимало представників органів державної влади – народних депутатів України, депутатів міських рад, керівників і головних спеціалістів фінансових установ та інститутів. Маємо серед випускників Університету особливу гордість – Міністра фінансів України Сергія Марченко.
На повагу та численні слова подяки заслуговують наші ветерани – ті, хто причетний до історії університету та водночас і сьогодні є його невід’ємною частиною та гордістю. Неможливо порахувати, яку кількість студентів ви підготували та випустили у світ, скільки надали їм можливостей, вклавши частинку своєї душі. Будьте здорові та щасливі поряд зі своїми рідними!
Продовжуючи традиції, що склалися, Університет відкритий для змін і прогресивних ідей у науці та освіті, наполегливо впроваджує сучасні наукові досягнення, новітні технології та інформаційні системи. Тільки так можливо сформувати успішний вектор розвитку та вийти на один рівень із провідними закладами вищої освіти в Україні.
Впевнена, що високий рівень нашого навчального закладу склався завдяки самовідданій та плідній праці всього колективу. Викладачів та науковців Державного податкового університету відрізняє вірність традиціям, високий професіоналізм, самовідданість та творчий підхід до справи, а також сміливе новаторство. Переконана, що, маючи чудовий потенціал, ми здатні зберегти все найкраще та значно примножити свої досягнення!
Від щирого серця вітаю всіх нас з цією знаменною датою. Бажаю вам, колеги, міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень та щедрих врожаїв на науковій ниві! А нашому Університету – досягти ще більших висот та процвітання!
З повагою
в.о. ректора Державного податкового університету
Валентина Унинець-Ходаківська

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy